HAKKIMIZDA

FİRMAMIZ HALİL TURAN TARAFINDAN KURULMUŞTUR...


Firmamız, havuz sektöründe geçen 8 yıllık bir birikimin sonucu olarak kuruldu. Bu birikim sayesinde çok kısa sürede Türkiye’nin önde gelen üreticilerinin bayiliklerini alarak yoluna devam etmektedir.

Geniş Servis Ağı anlaşmaları ve %100 müşteri memnuniyetini önde tutan ticaret anlayışı ile kısa sürede sektörde kendine yer edinen şirketimiz, İzmit deposunu faaliyete geçirerek havuz kimyasalları ve ekipmanları temininde de hizmet vermeye başlamıştır.

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyeti ve çalışanlarımızın tatmin memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

  • İnsanlığa, çevre ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmek,
  • Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek
  • Müşteri memnuniyetini önde tutmak
  • Pazar payını sürekli arttırmaktır.

MİSYON VE VİZYON

Misyonumuzun en önemli bölümü her zaman en iyiyi, en hızlı şekilde sunmak ve müşterilerimizin farklı beklentilerinin iyi niyetli ve profesyonel bir yaklaşım sergilemek kaydı ile karşılanmasını sağlamaktır. Güveninizi sağlamak ve memnuniyetinizin, menfaatlerimizin her zaman üstünde olması, yaşanabilecek  problemlerinizi oluşmadan önlemek ve/veya çözmek başarımıza giden yolu açacaktır. Amacımız koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Bu amaca ulaşmak için mutlak gücümüz; eğitilmiş ve sorumluluk duygusuna sahip uzman kadromuzdur.

Havuz sistemleri alanında dünya genelinde en son trendleri çok yakından takip ediyor. Havuz kurulumu için gerekli son teknoloji ürünü kaliteli malzemeleri ekonomik biçimde kullanarak, hızlı ve kaliteli servisiyle Türkiye’nin en uzak noktasına dek ulaştırıyor ve birkaç gün gibi kısa zaman aralığı içerisinde havuzun kurulumunu tamamlıyor.  Kişiye ve kuruma özel projelendirilmiş havuz tasarımları eşliğinde, yüzmenin keyfini çıkarmaları için mümkün olan en kısa zamanda müşterilerinin beğenisine ve kullanımına sunuyoruz.

  • Dürüst, bilinçli ve ilkeli çalışmayı, kazanılanı hak etmeyi, hatasız iş anlayışını ve takım ruhunu benimsedik.
  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kalite seviyesini sağlamak anlayışından yola çıkarak, bütün personelimizle birlikte kalite politikamızdan ödün vermeden ürün alanında sektörün lideri olmaya kararlıyız.